Woodwinds, Brass, Percussion discipline finalists / Finalisti disciplin pihala, trobila, tolkala Svirél 2015

8.4.2015 | Kategorija: Uncategorized | Ni komentarjev
Woodwinds, Brass, Percussion Discipline / Disciplina pihala, trobila, tolkala
Štanjel Castle / Grad Štanjel, 6/4 – 12/4 2015
Finalists / Finalisti:

Brass, category / Trobila, kategorija C:
no finalists / ni finalistov

Percussion, category / Tolkala, kategorija C:
to be announced / še ni določeno

Brass, category / Trobila, kategorija D:
Sebastijan Buda (Slovenia): horn / rog

Percussion, category / Tolkala, kategorija D:
to be announced / še ni določeno

Brass, category / Trobila, kategorija E:
Ullrich Gruchmann (Germany): euphonium / evfonij

Percussion, category / Tolkala, kategorija E:
to be announced / še ni določeno

Percussion, category / Tolkala, kategorija F:
to be announced / še ni določeno

Brass, category / Trobila, kategorija G:
Barbara Gruchmann (Germany): tuba / tuba

Percussion, category / Tolkala, kategorija G:
to be announced / še ni določeno

Brass, category / Trobila, kategorija H:
Domen Gantar (Slovenia): baritone / pozavna

Percussion, category / Tolkala, kategorija H:
to be announced / še ni določeno

CHAMBER GROUPS, category / KOMORNE SKUPINE, kategorija GRUDEN:
no finalists / ni finalistov

CHAMBER GROUPS, category / KOMORNE SKUPINE, kategorija ŠTREKELJ:
no finalists / ni finalistov

CHAMBER GROUPS, category / KOMORNE SKUPINE, kategorija ČERNIGOJ:
no finalists / ni finalistov

CHAMBER GROUPS, category / KOMORNE SKUPINE, kategorija KOSOVEL:
no finalists / ni finalistov

CHAMBER GROUPS, category / KOMORNE SKUPINE, kategorija FABIANI:
Crescendo Trio (Poland):
Eszter Kruchió, violin / violina
Fanni Fekete, clarinet / klarinet
Ádám Zsolt Szokolay, piano / klavir

CHAMBER GROUPS, category / KOMORNE SKUPINE, kategorija SPACAL:
Dou Papa – Bonini (Italy):
Stefano Papa, saxophone / saksofon
Daniele Bonini, piano / klavir

Woodwinds, category / Pihala, kategorija A:
no finalists / ni finalistov

Woodwinds, category / Pihala, kategorija B:
no finalists / ni finalistov

Woodwinds, category / Pihala, kategorija C:
no finalists / ni finalistov

Woodwinds, category / Pihala, kategorija D:
no finalists / ni finalistov

Woodwinds, category / Pihala, kategorija E:
no finalists / ni finalistov

Woodwinds, category / Pihala, kategorija F:
Irena Birsa (Slovenia):flute / flavta

Woodwinds, category / Pihala, kategorija G:
Julija Vrabec (Slovenia):clarinet / klarinet

Woodwinds, category / Pihala, kategorija H:
Zofia Trystuła (Poland):oboe / oboa

Woodwinds, category / Pihala, kategorija I:
Chikara Sugano (Japan):flute / flavta

Komentiraj

Top