Zavod UPOL išče novega sodelavca ali sodelavko

11.10.2016 | Kategorija: Novice | Ni komentarjev

Finančni navdušenci/-ke z veseljem do glasbe, izobraževanja in festivalov.
Vabljeni, da se pridružite (pre)drzni UPOL-ovi ekipi. Za ne-dolgčas, pisarniško bojno opremo in polno mero dela poskrbimo mi, za vse ostalo pa vi, oziroma tisti, ki nas bo s svojim znanjem, idejami in pozitivnim zagonom najbolj prepričal.

(Za)resne informacije dobiš na info@upol.si

upol-team

Opis delovnega mesta.
– vodenje in urejanje dokumentacije, evidenc
– sestavljanje dopisov, poročil in pogodb
– izdajanje in knjiženje prejetih računov
– sprejemanje vplačil udeležencev
– priprava podatkov in analiz za načrtovanje dejavnosti in druge poslovne odločitve vodstva zavoda
– načrtovanje poslovnih stroškov, virov financiranja dejavnosti, likvidnosti zavoda idr.
– urejanje zadev s področja finančno-računovodske službe ter sodelovanje s pristojnimi ustanovami in organizacijami
– izvajanje finančnega načrtovanja in evidentiranje porabe finančnih sredstev

Kaj pričakujemo?
– dokončano ustrezno izobrazbo (najmanj VI. stopnja)
– odlično znanje pisnega in ustnega sporazumevanja v slovenskem jeziku
– zelo dobro znanje pisnega in ustnega sporazumevanja v angleškem in italijanskem jeziku
– računalniška znanja: zahtevno delo z urejevalnikom besedil, preglednicami, upravljanje s podatki in dokumenti “v oblaku”
– zanesljivost in motiviranost s sposobnostjo dela v timu
– samostojnost
– fleksibilnost
– komunikativnost
– samoiniciativnost
– natančnost in odgovornost
– vozniški izpit B-kategorije ter lasten prevoz
– pripravljenost za delo na projektih (izmensko delo na terenu)
– dodatno: znanje nemškega jezika, dokončana osnovna glasbena šola, najmanj 2 leti delovnih izkušenj s področja dela

Kaj nudimo?
– zaposlitev za določen čas enega leta z možnostjo podaljšanja
– delovno, pravno in socialno varnost
– možnost razvoja nadaljnje kariere v visoko motivirani delovni ekipi
– možnost izobraževanja in izpopolnjevanja
– polni delovni čas
– nastop dela je možen takoj

Oblika sodelovanja: zaposlitev za določen čas
Poskusna doba: 3 mesece

Rok za prijavo: Prijave pošljite kadarkoli. Razpis bo odprt, dokler ne poiščemo primernih kandidatov.

Izpolnite spodnji obrazec in potrudili se bomo s čim hitrejšim odgovorom.

  • Vnesite kontaktni E-naslov.
  • Vnesite telefonsko številko na katero vas lahko kontaktiramo.
  • Vnesite svojo starost.
  • Drop files here or