Svirél 2016 results – LIVE

30.3.2016 | Kategorija: Uncategorized | Ni komentarjev
ACCORDION, ORGAN, HARPSICHORD DISCIPLINE / HARMONIKE, ORGLE, ČEMBALO

Category B / Kategorija B
Category D / Kategorija C
Category D / Kategorija D
Category E / Kategorija E
Category F / Kategorija F
Category G / Kategorija G
Category H / Kategorija H
Category I / Kategorija I

FINALISTS / FINALISTI:
Aljaž Maurič, accordion, category C
Michele Toppo, accordion, category G
Izidor Ostan, organ, category E
Andraž Frece, accordion, category H
Stanisław Łopuszyński, harpsichord, category H
Mirosława Cieślak, organ, category I
Paulina Żmuda, harpsichord, category I

CHAMBER GROUPS with ACCORDION, ORGAN, HARPSICHORD / KOMORNE SKUPINE HARMONIKE, ORGLE, ČEMBALO

Categories ŠTREKELJ, ČERNIGOJ, KOSOVEL, FABIANI, SPACAL / Kategorije ŠTREKELJ, ČERNIGOJ, KOSOVEL, FABIANI, SPACAL

FINALISTS / FINALISTI:
Asian Furniture Design, category Fabiani
L’ubca Paurová, harpsichord; MArtin Bolterauer, recorder; Gabriele Toscani, violin

CHAMBER GROUPS with WOODWINDS, BRASS & PERCUSSION / KOMORNE SKUPINE PIHALA, TROBILA & TOLKALA

Category GRUDEN / Kategorija GRUDEN
Category ŠTREKELJ / Kategorija ŠTREKELJ
CategoryČERNIGOJ / Kategorija ČERNIGOJ
Category KOSOVEL / Kategorija KOSOVEL
Category FABIANI / Kategorija FABIANI
Category SPACAL / Kategorija SPACAL

FINALISTS / FINALISTI:
Trio Flutiano, category Štrekelj
Manca Klepej, flute; Anja Križnik, flute; Tia Razoničnik, piano
Duo Lorenci-Mlačnik, category Fabiani
Janina Lorenci, saxophone & Lola Mlačnik, percussion

PERCUSSION DISCIPLINE / TOLKALA

Category A / Kategorija A
Category B / Kategorija B
Category C / Kategorija C
Category D / Kategorija D
Category I / Kategorija I
Category E, F, G / Kategorije E, F, G

FINALISTS / FINALISTI:
Aleksander Simionov, percussion, category D
Luka Poljanec, percussion, category E

WOODWINDS DISCIPLINE / PIHALA

Category A / Kategorija A
Category B / Kategorija B
Category C / Kategorija C
Category D / Kategorija D
Category E / Kategorija E
Category F / Kategorija F
Category G / Kategorija G
Category H / Kategorija H
Category I / Kategorija I

FINALISTS / FINALISTI:
Edoardo Zotti, saxophone, category G
Maša Cilenšek, flute, category I
Marcelina Kowalczyk, bassoon, category I

BRASS DISCIPLINE / TROBILA

Categories E, F, G & H / Kategorije E, F, G in H
Category B / Kategorija B
Category C / Kategorija C
Category D / Kategorija D

FINALISTS / FINALISTI:
Larisa Srša, trombone, category D
Gašper Gortnar, tuba, category D
Jernej Maček, trumpet, category F
Matic Kovač, trombone, category H

BOWED STRINGS DISCIPLINE / GODALA

Category A / Kategorija A
Category B / Kategorija B
Category C / Kategorija C
Category D / Kategorija D
Category E / Kategorija E
Category F / Kategorija F
Category G / Kategorija G
Category H / Kategorija H
Category I / Kategorija I

FINALISTS / FINALISTI:
Kaja Sešek, violin, category E
Lucija Furlani, cello, category E
Oliwia Meiser, cello, category F
Yoon Kyung Shin, viola, category I

PLUCKED STRINGS DISCIPLINE / BRENKALA

Categories A & D / Kategorije A in D
Category E / Kategorija E
Category B / Kategorija B
Category F / Kategorija F
Category C / Kategorija C
Category G / Kategorija G

FINALISTS / FINALISTI:
Urbaan Reiter, guitar, category C
Neža Simončič, zither, category B
Živa Krajnc, harp, category E
Lara Hrastnik, harp, category G

CHAMBER GROUPS with STRINGS / KOMORNE SKUPINE z GLASBILI S STRUNAMI

Categories GRUDEN, ŠTREKELJ, FABIANI / Kategorije GRUDEN, ŠTREKELJ, FABIANI
Category SPACAL / Kategorija SPACAL
Category ČERNIGOJ / Kategorija ČERNIGOJ
Category KOSOVEL / Kategorija KOSOVEL

FINALISTS / FINALISTI:
Klavirski trio Rupnik, category Kosovel
Manca Rupnik, violin; Nejc Rupnik, cello; Anže Rupnik, piano
Quartetto TAAG, category Spacal
Tommaso Fracaro, violin; Alessandra Deut, violin; Alessandro Curtoni, viola;
Giulio Sanna, cello

Komentiraj

Top