PERCUSSION / TOLKALA

Category A / Kategorija A
Category B / Kategorija B
Category C / Kategorija C
Category D / Kategorija D
Category E / Kategorija E
Category F / Kategorija F
Category G / Kategorija G
Category H / Kategorija H

FINALISTS / FINALISTI:
Luka Poljanec, percussion, category F
Erik Kranjc, percussion, category H

WOODWINDS DISCIPLINE / PIHALA

Category A / Kategorija A
Category B / Kategorija B
Category C / Kategorija C
Category D / Kategorija D
Category E / Kategorija E
Category F / Kategorija F
Category G / Kategorija G
Category H / Kategorija H
Category I / Kategorija I

FINALISTS / FINALISTI:
Gaber Avsec, clarinet, category C
Matylda Kolek, flute, category D
Blaž Starc, saxophone, category F

BRASS DISCIPLINE / TROBILA

Category A / Kategorija A
Category B / Kategorija B
Category C / Kategorija C
Category D / Kategorija D
Category E / Kategorija E
Category F / Kategorija F
Category G / Kategorija G
Category H / Kategorija H
Category I / Kategorija I

FINALISTS / FINALISTI:
Sebastijan Buda, horn, category E
Nejc Zahrastnik, trumpet, category H
Matjaž Kafol, trombone, category I

CHAMBER GROUPS with WOODWINDS, BRASS, PERCUSSION / KOMORNE SKUPINE S PIHALI, TROBILI, TOLKALI
Category A / Kategorija A
Category B / Kategorija B
Category C / Kategorija C
Category D / Kategorija D
Category E / Kategorija E
Category F / Kategorija F

FINALISTS / FINALISTI:
Saxplode, saxophones, category D
Kvartet flavt Traverso, flutes, category F

BOWED STRINGS DISCIPLINE / GODALA

Category A / Kategorija A
Category B / Kategorija B
Category C / Kategorija C
Category D / Kategorija D
Category E / Kategorija E
Category F / Kategorija F
Category G / Kategorija G
Category H / Kategorija H
Category I / Kategorija I

FINALISTS / FINALISTI:
Lysander Herndl, double bass, category B
Andrej Balaž, violin, category C
Signe Ebstrup Bitsch, violoncello, category G
Veronika Brecelj, violin, category H

PLUCKED STRINGS DISCIPLINE / BRENKALA

Category A / Kategorija A
Category B / Kategorija B
Category C / Kategorija C
Category D / Kategorija D
Category E / Kategorija E
Category F / Kategorija F
Category G / Kategorija G
Category H / Kategorija H
Category I / Kategorija I

FINALISTS / FINALISTI:
Zala Gluk, gutar, category A
Leon Ravnikar, guitar, category D
Leto Križanič Žorž, harp, category E
Tajda Krajnc, zither, category G

CHAMBER GROUPS with STRING INSTRUMENTS / KOMORNE SKUPINE S STRUNSKIMI INŠTRUMENTI

Category A / Kategorija A
Category B / Kategorija B
Category C / Kategorija C
Category D / Kategorija D
Category E / Kategorija E
Category F / Kategorija F

FINALISTS / FINALISTI:
Duo Jančar – Hudnik, category E
Izak Hudnik, violoncello; Tim Jančar, piano

Samaba, category F
Járóka Sándor, violin; Leczky Marcel, violoncello; Kárpicz Balázs, piano

 

ACCORDION, ORGAN, HARPSICHORD DISCIPLINE / HARMONIKE, ORGLE, ČEMBALO

Special prizes / Posebne nagrade

Category B / Kategorija B
Category C / Kategorija C
Category D / Kategorija D
Category E / Kategorija E
Category F / Kategorija F
Category G / Kategorija G
Category H / Kategorija H
Category I / Kategorija I

FINALISTS / FINALISTI:
Tadeja Udovič Kovačič, accordion, category B
Matea Hrelja, accordion, category C
Nika Šipek, organ, category D
Luka Kalita, accordion, category D
Lukasz Kolakowski, organ, category H
Andrej Kos, accordion, category H
Eva Dolinšek, harpsichord, category I
Nejc Grm, accordion, category I

CHAMBER GROUPS with ACCORDION, ORGAN, HARPSICHORD / KOMORNE SKUPINE HARMONIKE, ORGLE, ČEMBALO

Category D, E, F / Kategorija D, E, F

FINALISTS / FINALISTI:
Duo Vita & Žan, category F
Vita Peterlin, violoncello; Žan Trobas, accordion
Duo Leskovar-Grm, category F
Katarina Leskovar, violoncello; Nejc Grm, accordion

Top