Results / Rezultati Svirél 2015

13.4.2015 | Kategorija: Uncategorized | Ni komentarjev
Woodwinds, Brass, Percussion Discipline / Disciplina pihala, trobila, tolkala
Štanjel Castle / Grad Štanjel, 6/4 – 12/4 2015

FINAL RESULTS WOODWINDS SOLO / KONČNI REZULTATI PIHALA SOLO (pdf)
FINAL RESULTS BRASS, PERCUSSION SOLO / KONČNI REZULTATI TROBILA, TOLKALA SOLO (pdf)
FINAL RESULTS CHAMBER MUSIC / KONČNI REZULTATI KOMORNA GLASBA (pdf)
Posebne nagrade / Special prizes:

Zmagovalec/ka discipline “Pihala solo”: 600€
Winner of the Discipline “Woodwinds Solo”: 600€
Chikara Sugano (Japan); flute / flavta

Zmagovalec/ka discipline “Trobila solo”: 600€
Winner of the Discipline “Brass Solo”: 600€
Domen Gantar (Slovenia); trombone / pozavna

Zmagovalec/ka discipline “Tolkala solo”: 600€
Winner of the Discipline “Percussion Solo”: 600€
Dominik Pavlenič (Slovenia); percussion / tolkala

Zmagovalec/ka discipline “Komorne skupine s pihali, trobili ali tolkali”: 1000€
Winner of the Discipline “Chamber Groups with woodwinds, brass or percussion”: 1000€
duo Papa-Bonini (Italy)
Stefano Papa; saxophone / saksofon
Daniele Bonini; piano / klavir

Solo z Orkestrom Opere in Filharmonije Podlaska (Poljska)
Solo with the “Opera i Filharmonia Podlaska” (Poland)
Chikara Sugano European Centre of Art
Solo z Orkestrom Slovenske vojske
Solo with Slovenian Army Orchestra
Dominik Pavlenič Orkester Slovenske vojske
Solo z orkestrom “Liceo A. Rosmini”
Solo with “Liceo A. Rosmini” orchestra
Sebastijan Buda Orchestra di fiati “Liceo A. Rosmini”
Solo s Simfoničnim orkestrom Cantabile
Solo with Cantabile Symphony Orchestra
Gregor Rogelja KD Simfonični orkester Cantabile
Solo z Orkestrom Gimnazije Kranj
Solo with Orchestra of Grammar School Kranj
Matjaž Kafol Gimnazija Kranj
Solo s Pihalnim orkestrom Premogovnika Velenje
Solo with Velenje Coalmine Wind Band
Irena Birsa,
Trobilni kvintet Classico
Pihalni orkester Premogovnika Velenje
Solo z orkestrom Euphoria
Solo with Euphoria orchestra
Marko Jugovic Orchestra di fiati Euphoria di Trivero
Solo z Orkestrom flavt
Solo with Flute Orchestra
Lara Oblak Orkester flavt GŠ Zagorje
Dve mesti substituta v Simfoničnem orkestru RTV Slovenija
Two substitutes in RTV Slovenia Symphony Orchestra
Igor Jurinić Simfonični orkester RTV Slovenija
Mesto substituta v Orkestru Slovenske vojske
Substitute in Slovenian Army Orchestra
Nika Deželak Orkester Slovenske vojske
Koncert v sklopu Glasbenih večerov v Bukovici
Participation in the Concert Cycle Music Nights in Bukovica
trio flavt “Trije letni časi” Glasbeno društvo NOVA
Koncert v sezoni 2015/16
Participation in the Concert Season 2015/16
Julijan Kunej Glasbena mladina Slovenije
Solo recital v sezoni 2015/16
Participation in the Concert Season 2015/16
Milana Drobac Glasbena šola Celje
Prečna flavta “Academica” v vrednosti 600 €
“Academica” flute in 600 € value
Iza Štih Schagerl musical instruments
Trobenta/kornet “Orion” v vrednosti 500 €
“Orion” Trumpet / Cornet in 500 € value
Tit Hodžar Trgovina Symphony International d.o.o.
Bon za popravilo klarineta / saksofona v vrednosti 100 €
100 € Coupon for clarinet / saxophone repair
Gaber Avsec,
Maj Gorjanc,
Matevž Zupančič
Klarinetarna
Arhivno snemanje 20min programa
Studio recording
Urška Zupan Radio Slovenija, 3. program – Ars
Kotizacija OrkesterkamP 2015
Application Fee for OrkesterkamP 2015
Andraž Prelc,
Martina Miniussi
Zavod lepih umetnosti UPOL
Kotizacija za poletni glasbeni tabor “Bläzerurlaub Bad Goisern” 2015
Application Fee for summer music school “Bläzerurlaub Bad Goisern” 2015
Monika Logar Kulturkreis Inners Salzkammergut
Kotizacija za strokovno glasbeno delavnico pri prof. Dušanu Sodji 2015
Application Fee for masterclass with prof. Dušan Sodja 2015
Gaber Avsec 7. poletna glasbena šola v termah Zreče
Kotizacija Svirel 2016
Application Fee for Svirel 2016
Jakob Maj Šajina Kulturno društvo UPOL
Notne izdaje in zgoščenke
Sheet music and CDs
Chikara Sugano,
Zofija Trystuła,
Izabela Kosielinska,
duo Klavirog,
trio Alegria,
trobilni kvintet Classico
trobilni kvintet GŠ Zagorje
DSS – Društvo slovenskih skladateljev
Strings Discipline / Disciplina Godala, Brenkala
Dobrovo Castle / Grad Dobrovo, 27/3 – 2/4 2015

FINAL RESULTS BOWED STRINGS SOLO / KONČNI REZULTATI GODALA SOLO (pdf)
FINAL RESULTS PLUCKED STRINGS SOLO / KONČNI REZULTATI BRENKALA SOLO (pdf)
FINAL RESULTS CHAMBER MUSIC / KONČNI REZULTATI KOMORNA GLASBA (pdf)

Posebne nagrade / Special prizes:

Zmagovalec/ka discipline “Godala solo”: 600€
Winner of the Discipline “Bowed Strings Solo”: 600€
Sebastian Bertoncelj; violoncello / violončelo

Zmagovalec/ka discipline “Brenkala solo”: 600€
Winner of the Discipline “Plucked Strings Solo”: 600€
Irene Pauletto; harp / harfa

Zmagovalec/ka discipline “Komorne skupine s strunskimi inštrumenti”: 1000€
Winner of the Discipline “Chamber Groups with Strings”: 1000€
Trikolon
Verena Nothegger; violin / violina
Doris Lindner; piano / klavir
Stefanie Huber; violoncello / violončelo

Solo s Simfoničnim orkestrom Domžale-Kamnik
Solo with Domžale-Kamnik Symphony Orchestra
Nika Toškan Simfonični orkester Domžale-Kamnik
Mesto substituta v Simfoničnem orkestru RTV Slovenija
Substitute in RTV Slovenia Symphony Orchestra
Anton Kyrylov Simfonični orkester RTV Slovenija
Mesto substituta v Orkestru Slovenske filharmonije
Substitute in Slovene Philharmonic Orchestra
Nika Toškan Orkester Slovenske filharmonija
Koncert v sezoni 2015/16
Participation in the Concert Season 2015/16
duo Musiciens Libres Festival Ljubljana – Mladi virtuozi
Koncert za duo ali komorno skupino
Concert for a duet or chamber music ensemble
trio Coeli Društvo prijateljev glasbe Koper
Koncert v sezoni 2015/16
Participation in the Concert Season 2015/16
Brina Gabrovec ZKŠT Žalec
Strune v vrednosti 200 €
Strings in 200 € value
Tara Stranegger
Gaja Žnidaršič
Thomastik-Infeld Vienna
Strune v vrednosti 300 €
Strings in 300 € value
Nika Toškan Thomastik-Infeld Vienna
Strunik ZMT
ZMT tailpiece
Elvis Herndl ZMT sound
Arhivno snemanje 20min programa
Studio recording
duo Dolce Suono Radio Slovenija, 3. program – Ars
Boni za ožimljanje loka v vrednosti 50 €
50 € Coupons for violin bow rehair
Nika Lucija Frank
Maša Leskovar
Tjaša Remec
Goslarski atelje Daniel Musek
Kotizacija OrkesterkamP 2015
Application Fee for OrkesterkamP 2015
Leonard Razboršek
Adrian Tušar
Zavod lepih umetnosti UPOL
Kotizacija za seminar Ars Haliaeti 2015
Application Fee for Ars Haliaeti masterclass 2015
Marija Zoroja Kulturno umetniško društvo Haliaeti
Kotizacija Svirel 2016
Application Fee for Svirel 2016
Brina Gabrovec
Maruša Lavrinšek
trio GŠ Zagorje
Kulturno društvo UPOL
Kotizacija za kitarsko tekmovanje Michele Pittaluga
Application Fee for Michele Pittaluga guitar competition
Urban Reiter Comitato Promotore del Concorso di Chitarra Classica “Michele Pittaluga”
Kotizacija za Poletni citrarski seminar 2015
Application Fee for summer zither masterclass 2015
Klara Majcen Citrarsko društvo Slovenije
Accordion Discipline / Disciplina harmonika
Kromberk Castle / Grad Kromberk, 22.-25. 3. 2015

FINAL RESULTS SOLO / KONČNI REZULTATI SOLO (pdf)
FINAL RESULTS CHAMBER MUSIC / KONČNI REZULTATI KOMORNA GLASBA (pdf)

Posebne nagrade / Special prizes:

Zmagovalec/ka discipline “harmonika solo”: 600€
Winner of the Discipline “Accordion Solo”: 600€
Vili Korošec; piano accordion / klavirska harmonika

Zmagovalec/ka discipline “komorne skupine s harmoniko”: 1000€
Winner of the Discipline “Chamber Groups with Accordion”: 1000€
MarKar Duo
Karol Sikora; clarinet / klarinet
Mariusz Kruczała; button accordion / gumbna harmonika

Solo s simfoničnim orkestrom NOVA filharmonija
Solo with NOVA Filharmonija Symphony Orchestra
Teja Udovič Kovačič NOVA filharmonija
Koncert v sezoni 2015/16
Participation in the Concert Season 2015/16
Dragan Ribić Festival Ljubljana – Mladi virtuozi
Arhivno snemanje 10min programa
Studio recording
Vili Korošec &
Andraž Frece
Radio Slovenija, 3. program – Ars
Snemalni termin v studiu Burja
Studio recording in Burja Studio
Miha Grmek Seražin Studio Burja
Kotizacija Svirel 2016
Application Fee for Svirel 2016
Azmir Halilović Kulturno društvo UPOL

Komentiraj

Top